SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Styrelsen

 

Anna Svensson Melin
Ordförande
anna@skposeidon.se

 

Emma Carlius                                     
Vice Ordförande                                                                                  
emma@skposeidon.se

 

Ingrid Oredsson
Kassör
ingrid@skposeidon.se

 

Ibolya Bontidean                                    
Sekreterare                                                                         
ibontidean@yahoo.com           

                 

Andrus Kangro

Ledamot
andrus@skposeidon.se

 

Staffan Leandersson

Ledamot

s.leandersson@hotmail.com

 

Anders Malm

Ledamot

anders@skposeidon.se

 

Håkan Bergquist

Ledamot

hakan@skposeidon.se

 

 

 
Våra sponsorer